Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Správný výběr tapety
Správně vybrané tapety dokáží přeměnit interiér do slova a do písmene k nepoznání. K výběru tapet je zapotřebí přistupovat zodpovědně a s citem a zohlednit byste měli nejen vaše finanční možnosti, ale zejména prostředí, do kterého tapety chcete a vaše cíle.
Celý článek
Před tapetováním si nachystejte vše potřebné
Před tím, než se pustíte do samotného tapetování, byste si měli připravit vše potřebné, co k tapetování budete potřebovat. Důležité je nejen dostatečné množství tapet, ale také lepidlo, ostré nůžky a několik dalších nezbytností, které vám usnadní práci.
Celý článek
Kde se vzaly tapety?
Touha vyzdobit a zútulnit své bydlení provádí člověka snad od nepaměti. A již několik století lidé k dekoraci svých příbytků používají tapety.

Snad první předchůdci tapet se objevili na dvoře francouzského krále Ludvíka XI.
Celý článek
Druhy tapet
Tapety v posledních letech opět zažívají svůj boom. A není divu, jsou totiž jednoduchým způsobem, jak snadno, rychle a elegantně proměnit svůj průměrný byt či dům v moderní a útulné bydlení. Prodejci nabízejí široké množství tapet.
Celý článek
Není malíř, jako malíř
Rozhodnete-li se pro výraznou změnu svého interiéru, můžete podstoupit hned několik procesů, které povedou k tíženému výsledku. Nového a zajímavějšího vzhledu docílíte výměnou vnitřního vybavení, nábytku nebo dekorací.
Celý článek
Jak vybrat správného tapetáře
Rozhodli jste se využít moderních dekoračních produktů pro obohacení vlastní domácnosti? Chcete na zeď aplikovat tapety nejrůznějšího vzezření, ale rádi byste tuto pracovní činnost svěřili zkušeným odborníkům? Specialistům, kteří vám ušetří drahocenný čas.
Celý článek
Předcházející

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně