Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Retro tapety
Módní návrháři pro své nové kolekce hledají velmi často inspiraci v dobách dávno minulých a tak není divu, že se módní trendy, s menšími změnami, čas od času vrací na výsluní. Většinou tyto retro návraty začínají na molech světových módních přehlídek.
Celý článek
Jak opticky upravit místnost?
Tapety mají jednu obrovskou výhodu, díky nekonečnému množství barev, vzorů a materiálů s nimi můžete téměř čarovat a alespoň opticky upravit místnost tak, aby odpovídala vašim požadavkům.
Celý článek
Textilní tapety promění obyčejný byt v luxusní domov
Tapety zažívají v poslední době svůj velký návrat. A není divu, vždyť jsou poměrně jednoduchým způsobem, jak zútulnit svůj domov a navíc nabízí nekonečné množství možností. Pokud chcete tapetování dodat punc luxusu, sáhněte po textilních tapetách.
Celý článek
Fototapety zažívají velký comeback
Fototapety jsou skvělou příležitostí, jak váš byt či pokoj změnit s minimálními náklady ve zcela specifický a nezaměnitelný prostor. Tapety s dekorativním vzorem, fototapety a různé fólie v dnešní době patří k velmi oblíbeným.
Celý článek
Zbytek tapet nemusí končit v popelnici
Právě jste dotapetovali, a je vám líto zbytek tapety bez užitku vyhodit? Pak se nechte inspirovat naším článkem, protože nazmar nemusí přijít ani nejmenší kousek tapety. Dárkové tašky, patchwork, nová skříň, to vše a mnoho dalšího můžete ze zbytků tapet vykouzlit.
Celý článek
Krása tapet vynikne jen na dobře připravených stěnách
Tapety jsou opět v módě a k jejich použití se přiklání nejen bytový designer. Jejich největší předností je totiž možnost vytvořit moderní složité vzory, kterých byste štětkou nikdy nedocílili.
Celý článek
Následující

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně