Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Není malíř, jako malíř
Rozhodnete-li se pro výraznou změnu svého interiéru, můžete podstoupit hned několik procesů, které povedou k tíženému výsledku. Nového a zajímavějšího vzhledu docílíte výměnou vnitřního vybavení, nábytku nebo dekorací.
Celý článek
Jak vybrat správného tapetáře
Rozhodli jste se využít moderních dekoračních produktů pro obohacení vlastní domácnosti? Chcete na zeď aplikovat tapety nejrůznějšího vzezření, ale rádi byste tuto pracovní činnost svěřili zkušeným odborníkům? Specialistům, kteří vám ušetří drahocenný čas.
Celý článek
Praktické dekorace pro každý dům
V jednoduchosti je síla. To je staré, již okřídlené rčení, které v sobě skrývá nejen to pověstné zrnko pravdy. Zvláště moderním interiérům přehnané a složité dekorace nesluší. Jako estetický doplněk však mohou sloužit i zcela praktické objekty, jako jsou třeba krby nebo krbová kamna.
Celý článek
Ozdobte váš dům komínem
Komín je součástí každého domu. I na jeho vzhledu záleží, protože pomáhá dotvářet celkový dojem z vašeho domu. Bez komínu byste zase nemohli topit ani vařit, to by mohl být problém obzvláště v našich končinách, kde zima bývá někdy opravdu třeskutá. Nemáte-li vytápění ústředním topením, ...
Celý článek
Předcházející

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně