Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Chceme originální útulný domov
Nejsou okna jako okna. Pokud jste si nechali vyměnit stará dřevěná okna za plastová, jistě si design nových oken nemůžete vynachválit. Plastová okna jsou vyráběna z vysoce odolných stálých plastů, které jsou také velmi esteticky líbivě zpracovány, takže tvoří dekoraci samy o sobě.
Celý článek
Designové žaluzie pro každý interiér
Každá hospodyňka ví, jak dokážou být sluneční paprsky nekompromisní a jak znehodnocují rychle barvy nábytku i vystavených dekorací. Proto se v letních měsících snažíme náš domov stínit a zabránit tak slunečnímu záření přehřívat a znehodnocovat náš interiér.
Celý článek
Jak dlouho trvá přestavba bytového jádra
Samotná přestavba bytového jádra se při pomoci specializovaných pracovníků zvládne za 1 – 2 týdny. Čas je zde velice relativní pojem, neboť vždy záleží na vašich bytových podmínkách. Podle toho se odvíjí tedy práce pracovníků, kteří svou práci podle toho rozvrhnou a naplánují.
Celý článek
Výstavba nových bytů v Praze pokračuje
Jistě je každého z nás sen bydlet v novém, útulném bytečku, který bude svou lokalitou dostupný přírodě, ale i centru. Můžeme se tedy od něj vydat kamkoliv, kam si jen zamaneme. Byty v Praze jsou toho důkazem.
Celý článek
Moderní žaluzie
Možná byste se divili, jakými prostředky je možné přizpůsobit design interiéru vašim představám. Velkou roli hrají i tak praktické věci, jako jsou žaluzie, rolety nebo okenní parapety. Žaluzie jsou důležitým designovým prvkem, v dnešní době existuje na trhu velké množství různých druhů žaluzií.
Celý článek
Ozdobné betonové ploty
K domu prostě patří plot. Důvodem není pouze potřeba zdůraznit vlastnictví a oddělit pozemek od ostatního, ale také estetické hledisko. Domu bez plotu prostě něco chybí. Lidé často uvažují příliš složitě a přitom obejdou tu nejjednodušší a často nejlepší variantu.
Celý článek
Následující

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně