Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Moderní žaluzie
Možná byste se divili, jakými prostředky je možné přizpůsobit design interiéru vašim představám. Velkou roli hrají i tak praktické věci, jako jsou žaluzie, rolety nebo okenní parapety. Žaluzie jsou důležitým designovým prvkem, v dnešní době existuje na trhu velké množství různých druhů žaluzií.
Celý článek
Krása tapet vynikne jen na dobře připravených stěnách
Tapety jsou opět v módě a k jejich použití se přiklání nejen bytový designer. Jejich největší předností je totiž možnost vytvořit moderní složité vzory, kterých byste štětkou nikdy nedocílili.
Celý článek
Správný výběr tapety
Správně vybrané tapety dokáží přeměnit interiér do slova a do písmene k nepoznání. K výběru tapet je zapotřebí přistupovat zodpovědně a s citem a zohlednit byste měli nejen vaše finanční možnosti, ale zejména prostředí, do kterého tapety chcete a vaše cíle.
Celý článek
Před tapetováním si nachystejte vše potřebné
Před tím, než se pustíte do samotného tapetování, byste si měli připravit vše potřebné, co k tapetování budete potřebovat. Důležité je nejen dostatečné množství tapet, ale také lepidlo, ostré nůžky a několik dalších nezbytností, které vám usnadní práci.
Celý článek
Kde se vzaly tapety?
Touha vyzdobit a zútulnit své bydlení provádí člověka snad od nepaměti. A již několik století lidé k dekoraci svých příbytků používají tapety.

Snad první předchůdci tapet se objevili na dvoře francouzského krále Ludvíka XI.
Celý článek
Druhy tapet
Tapety v posledních letech opět zažívají svůj boom. A není divu, jsou totiž jednoduchým způsobem, jak snadno, rychle a elegantně proměnit svůj průměrný byt či dům v moderní a útulné bydlení. Prodejci nabízejí široké množství tapet.
Celý článek
Předcházející Následující

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně