Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Designové žaluzie pro každý interiér
Každá hospodyňka ví, jak dokážou být sluneční paprsky nekompromisní a jak znehodnocují rychle barvy nábytku i vystavených dekorací. Proto se v letních měsících snažíme náš domov stínit a zabránit tak slunečnímu záření přehřívat a znehodnocovat náš interiér.
Celý článek
Jak dlouho trvá přestavba bytového jádra
Samotná přestavba bytového jádra se při pomoci specializovaných pracovníků zvládne za 1 – 2 týdny. Čas je zde velice relativní pojem, neboť vždy záleží na vašich bytových podmínkách. Podle toho se odvíjí tedy práce pracovníků, kteří svou práci podle toho rozvrhnou a naplánují.
Celý článek
Jaké dekorace mohou zútulnit váš obývací pokoj?
Pokud přemýšlíte čím zútulnit Váš obývací pokoj, máme pro Vás pár zajímavých tipů, které Váš obývací pokoj nejen zútulní, ale promění ve skutečnou oázu klidu. Doplňků, které můžete použít pro zútulnění, ale i oživení interiéru je celá řada.
Celý článek
Výstavba nových bytů v Praze pokračuje
Jistě je každého z nás sen bydlet v novém, útulném bytečku, který bude svou lokalitou dostupný přírodě, ale i centru. Můžeme se tedy od něj vydat kamkoliv, kam si jen zamaneme. Byty v Praze jsou toho důkazem.
Celý článek
Trendy samolepicí dekorace do Vašeho bytu
Trendy samolepicích dekorací nelze jednoznačně určit. Každý je volí podle sebe. Většinou tak, aby ladily s okolím a příliš nevyčnívaly. Záleží tedy jen čistě na Vás, které samolepky se Vám líbí, ale samozřejmě nový trend spočívá spíše v jejich moderním způsobu výroby.
Celý článek
Barvy v interiéru
Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale barvy dokážou výrazně změnit nejen interiér místnosti, ale také ovlivnit naši náladu - působí na pocity i optické vnímání. Vybírat bychom je tak měli nejen podle sympatií k jednotlivým barevným tónům, ale především pak podle jejich funkce.
Celý článek
Předcházející Následující

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně