Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Jaké dekorace mohou zútulnit váš obývací pokoj?
Pokud přemýšlíte čím zútulnit Váš obývací pokoj, máme pro Vás pár zajímavých tipů, které Váš obývací pokoj nejen zútulní, ale promění ve skutečnou oázu klidu. Doplňků, které můžete použít pro zútulnění, ale i oživení interiéru je celá řada.
Celý článek
Trendy samolepicí dekorace do Vašeho bytu
Trendy samolepicích dekorací nelze jednoznačně určit. Každý je volí podle sebe. Většinou tak, aby ladily s okolím a příliš nevyčnívaly. Záleží tedy jen čistě na Vás, které samolepky se Vám líbí, ale samozřejmě nový trend spočívá spíše v jejich moderním způsobu výroby.
Celý článek
Barvy v interiéru
Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale barvy dokážou výrazně změnit nejen interiér místnosti, ale také ovlivnit naši náladu - působí na pocity i optické vnímání. Vybírat bychom je tak měli nejen podle sympatií k jednotlivým barevným tónům, ale především pak podle jejich funkce.
Celý článek
Moderní žaluzie
Možná byste se divili, jakými prostředky je možné přizpůsobit design interiéru vašim představám. Velkou roli hrají i tak praktické věci, jako jsou žaluzie, rolety nebo okenní parapety. Žaluzie jsou důležitým designovým prvkem, v dnešní době existuje na trhu velké množství různých druhů žaluzií.
Celý článek
Vkusné textilie, jako součást moderních interiérů
Uvažujete-li o změně designu domácího interiéru, nemusí se vždy jednat o finančně nákladnou záležitost, která je podnícena nákupem nového nábytku a řady drahých doplňků. Novodobý a zcela jiný vzhled lze dodat místnosti také za pomoci libovolné textilie.
Celý článek
Obraz jako dekorace
Zdi svého rodinného příbytku nebo kancelářských prostor můžete vyzdobit nejrůznějšími doplňky, jež se během okamžiku stanou výraznou ikonou daných ploch. Dopřát si můžete řady produktů.
Celý článek
Následující

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně