Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Textilní tapety promění obyčejný byt v luxusní domov
Tapety zažívají v poslední době svůj velký návrat. A není divu, vždyť jsou poměrně jednoduchým způsobem, jak zútulnit svůj domov a navíc nabízí nekonečné množství možností. Pokud chcete tapetování dodat punc luxusu, sáhněte po textilních tapetách. Výsledek vás jistě velmi mile překvapí.

Stále více zákazníků si v obchodech vybírá právě textilní tapety. Ty v sobě totiž snoubí luxus, výjimečný design a nepostradatelné praktické vlastnosti. Textilní tapety se mohou pyšnit nenapodobitelným vzhledem, díky němuž můžete obyčejný panelákový byt s trochou šikovnosti proměnit v domov, který by vám mohl závidět nejden šlechtic.

Vzhled však není jedinou předností textilních tapet. Beze sporu oceníte také praktické vlastnosti tohoto druhu tapet. Látkové tapety mají schopnost zvukové i tepelné izolace, hluk od sousedů nebo chladno v bytě bude tak na dobro minulostí.Výrobci či prodejci tapet většinou nabízí ve stejném dekoru také potahové látky nebo závěsy na okna, jako na dlani tak máte šanci pohrát si s designem vlastního bytu a sladit své bydlení do posledního puntíku. A to možná do slova.

Obávat se nemusíte ani nesnadné údržby. Moderní tapety, včetně těch textilní vyžadují minimum péče. Textilní tapety se vyrábějí z vyvinutých přírodních či syntetických vláken, které jsou charakteristické bezproblémovou údržbou. Pokud chcete tapety ve svém domě udržet v čistotě stačí, když je čas od času vysajete stejným způsobem, jakým jste zvyklý vysávat koberec. Vysavač však nezapomeňte nastavit na minimální výkon, ať si textilní tapety nepoškodíte, silný tah výkonného vysavače by je mohl odlepit ze zdi.

Textilní tapety nevyžadují žádné speciální znalosti lepení tapet. Pokud máte zdi v bytě alespoň trochu rovné, zvládnete přilepení textilních tapet s minimálními zkušenostmi. Jestliže vám však chybí trpělivost nebo takříkajíc zlaté české ručičky, obraťte se raději na odbornou firmu, která vám s tapetováním pomůže. Máte tak jistotu, že výsledek bude opravdu dokonalý.

Drobnou nevýhodou v dobách minulých byla vysoká pořizovací cena textilních tapet, dnešní obchodníci však reflektují na požadavky svých zákazníků i v tomto směru. Díky tomu můžete textilní tapety pořídit za přijatelnou cenu.
Zpět

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně