Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Retro tapety
Módní návrháři pro své nové kolekce hledají velmi často inspiraci v dobách dávno minulých a tak není divu, že se módní trendy, s menšími změnami, čas od času vrací na výsluní. Většinou tyto retro návraty začínají na molech světových módních přehlídek a odtud se pomalu, ale jistě dostávají do životů obyčejných lidí.

Podobně jako módní návrháři, se chovají také bytoví designéři, takže retro slaví úspěch také v interiérech. Pokud i vy chcete přeměnit svůj domov v moderní bydlení s nostalgickým nádechem, vsaďte na retro tapety.Retro styl nachází inspiraci v první řadě v letech šedestátých, sedmdesátých, ale také osmdesátých. Veselé barvy, hravost, nezvyklé tvary, velké květinové vzory, ale také jemné křivky, neobvyklé kombinace barev a tvarů a jednoduchost – to vše vám mohou nabídnout retro tapety, pokud si je pustíte do svých domovů.

Jestliže se rozhodnete využít kouzla retro tapet, vybírejte je s ohledem na svůj interiér a prostor, který máte k dispozici. Velmi výrazné tapety si dobře rozumí se střídmě zařízeným interiérem a větším prostorem. Pokud bydlíte v malé garsonce, ve které neustále bojujete s nedostatkem úložného prostoru, použití retro tapet dobře zvažte.

Samozřejmě se ani v tom nejmenším bytě nemusíte vzdávat svého oblíbeného stylu, ale retro tapety s výraznými barevnými vzory nepoužívejte na tapetování celého pokoje, ale otapetujte s nimi například jen jednu stěnu.

Pokud jste kreativní a máte šikovné ruce, vyhrajte si s tapetováním a retro tapety použijte místo široké bordury, nebo si z retro tapet vyrobte originální obrazy, které vám budou návštěvy závidět.

Ať už se rozhodnete retro tapety použít v celém bytě nebo jen jako doplněk, nemusíte se bát, že vás čeká namáhavá práce. Vzory na retro tapetách jsou sice podobné těm, které známe z pokojů našich babiček nebo rodičů, ale materiály použité při výrobě odpovídají moderním požadavkům. Moderní retro tapety jsou zdravotně nezávadné, odolné vůči vyblednutí i otěru a práce s nimi je o mnoho jedodušší než před lety.
Zpět

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně