Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Praktické dekorace pro každý dům
V jednoduchosti je síla. To je staré, již okřídlené rčení, které v sobě skrývá nejen to pověstné zrnko pravdy. Zvláště moderním interiérům přehnané a složité dekorace nesluší. Jako estetický doplněk však mohou sloužit i zcela praktické objekty, jako jsou třeba krby nebo krbová kamna. Krb či kamna se jako dekorace a zároveň praktický pomocník využívají již dlouhá staletí. Po stejně dlouhou dobu slouží krby a krbová kamna vytápění tisíců domovů. Pomocí krbových vložek a krbových kamen snadno vytopíte celou vaši domácnost, stačí mít dostatečně výkonný krb nebo kamna a budete mít v celém domě teplo. Krby vytváří velmi příjemnou domácí atmosféru, díky přítomnosti otevřeného ohně, který nerušeně praská v kamnech nebo krbové vložce, zútulní celý prostor a navozují pocit pohody. Ten umocňuje také vzhled krbu.

Krby i krbová kamna se vyrábí tak, aby působily esteticky. Levne-krby.eu nabízí celou řadu různých designů, ze kterých si můžete vybrat. Sami se rozhodnete, v jakém stylu se budete cítit dobře, a podle toho si pořídíte také krb nebo kamna v odpovídajícím designu. O estetickou stránku krbu se starají krbové obestavby.

Krbové obestavby se vyrábí z různých materiálů, velmi oblíbené jsou přírodní pískovce a mramory nejrůznějších barev a dekorů, které mají zajímavou přírodní kresbu a dodávají obestavbě specifický ráz. Obestavby se liší také tvarem, velikostí a uspořádáním. V poslední době jsou nejmodernější 3D krby. Ty se skládají většinou z atypické krbové vložky, která je prosklená ze dvou nebo tří stran, a z tvarově velmi jednoduché krbové obestavby, která využívá jednoduché přímé linie.

3D krby se vyznačují kreativním využitím kontrastních barev a materiálů, které obestavbě dodávají šmrnc. Jednoduché avšak velmi efektní 3D krby potom vedle své hlavní funkce působí jako nevšední dekorace každého interiéru.
Zpět

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně