Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Ozdobte váš dům komínem
Komín je součástí každého domu. I na jeho vzhledu záleží, protože pomáhá dotvářet celkový dojem z vašeho domu. Bez komínu byste zase nemohli topit ani vařit, to by mohl být problém obzvláště v našich končinách, kde zima bývá někdy opravdu třeskutá. Nemáte-li vytápění ústředním topením, vznikají při topení vždy spaliny, které je třeba odvést pryč. K tomu právě slouží komín. Univerzálním typem komínu jsou nerezové komíny. Je důležité vybrat správný komín podle typu vytápění. Komíny z kvalitní nerezové oceli můžete použít bez obav pro odvod spalin vzniklých topením plynem i oleji. Ne všechny druhy komínů však bezpečně odvedou všechny nežádoucí spaliny vzniklé topením tuhými palivy. Ve zděném komínu mohou nadělat paseku kyselé kondenzáty, které soustavně narušují strukturu komínu a mohou jej vážně poškodit. Proto se používají estetické a moderní komíny z nerezu od Kominy-nerez.cz.

Tyto komíny jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a odolné nerezové oceli, která zaručí bezpečný odvod veškerých zplodin. Můžete je použít k vyvložkování stávajícího komínu nebo jako samostatný komín. V takovém případě se používají izolované nerezové komíny, které jsou tvořeny dvěma plášti nerezové oceli, mezi které je vložena vrstva vysoce tepelně odolné vaty, takže se o povrch komínu nemůžete spálit.

Nerezový vzhled je v současné době velmi moderní, hodí se ke každému domu a splňuje také dekorativní funkci. Nerezový komín je možné zakončit elegantní stříškou nebo deflektorem různých tvarů. Výhodou nerezového komínu je velká variabilita jednotlivých dílů, není žádný problém sestavit komín na míru dle vašich potřeb a požadavků. Navíc je instalace nerezového komínu velmi jednoduchá a rychlá na rozdíl od komínu zděného. Potrpíte-li si na vzhled vašeho domu a jste zaměřeni na moderní styl, pořiďte si i vy komín z nerezu podle poslední módy.
Zpět

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně