Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Ozdobné betonové ploty
K domu prostě patří plot. Důvodem není pouze potřeba zdůraznit vlastnictví a oddělit pozemek od ostatního, ale také estetické hledisko. Domu bez plotu prostě něco chybí. Lidé často uvažují příliš složitě a přitom obejdou tu nejjednodušší a často nejlepší variantu. Myslí si, že když potřebují designový plot, musí být nutně ze dřeva nebo kovaný. Pravdou ale je, že esteticky zdařilé mohou být i betonové ploty. Samozřejmě ploty ze dřeva jsou krásné, můžete si vybrat, jakou barvu plot bude mít a také jak bude vytvarovaný. Totéž platí o kovaném plotu, který může být rovněž podle vašich představ, avšak tyto ploty na míru bývají poměrně nákladné a většina lidí si je nakonec stejně nemůže dovolit. Navíc pořídit si dřevěný nebo kovaný plot není jen tak, potřebujete zděnou nebo betonovou podezdívku. Naproti tomu betonový plot má vše, co předchozí dva typy oplocení a navíc nepotřebuje žádnou podezdívku ani žádnou péči.

O většinu plotů se musíte starat, aby vypadaly stále pěkně, o betonové oplocení pečovat nemusíte, je bezúdržbové a vydrží vám sloužit dlouhá desetiletí. Tajemství je jednoduché - stabilní konstrukce využívající kvalitní beton české výroby. Říkáte si, že betonový plot nebude nijak zvlášť okrasný? Mýlíte se! Základem betonového plotu jsou betonové sloupky, mezi něž jsou potom postupně zasouvány plotové desky. Tyto desky jsou vyrobeny z kvalitního betonu, můžete si vybrat některý z řady dostupných dekorů, velmi dobře vypadá plot v designu skládaného nebo štípaného kamene nebo také skládaných cihel. Samozřejmostí jsou také různé barvy plotu. Bez problémů tak betonový plot sladíte s jakýmkoli domem.

Proto neváhejte a rozhodněte se i vy pro okrasný betonový plot, který ochrání před zvědavými kolemjdoucími vaše soukromí a dodá vašemu domu neopakovatelný vzhled.
Zpět

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně