Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Moderní žaluzie

Možná byste se divili, jakými prostředky je možné přizpůsobit design interiéru vašim představám. Velkou roli hrají i tak praktické věci, jako jsou žaluzie, rolety nebo okenní parapety. Žaluzie jsou důležitým designovým prvkem, v dnešní době existuje na trhu velké množství různých druhů žaluzií, které váš interiér doplní, pozvednou, oživí nebo naopak utlumí, záleží pouze na vašem vkusu a výběru.

V zásadě jsou dva základní druhy žaluzií. Horizontální žaluzie se tradičně montují přímo na okna a ve většině interiérů již hrají nezastupitelnou roli. Účinně totiž stíní a chrání tak interiér před vniknutím přímého slunečního záření. Přes léto jsou neocenitelným partnerem v boji proti přehřátí místnosti i k ochraně soukromí po celý rok. Horizontální žaluzie také můžete využít k praktickému a designovému oddělení různých výklenků v místnostech nebo k rozčlenění prostoru, aniž byste zmenšili užitnou plochu. Navštivte Okna-site-zaluzie.cz, kde naleznete nabídku zajímavých designových produktů, horizontální žaluzie zde naleznete ve 26 různých provedeních.Druhým typem žaluzií jsou vertikální. Vertikální žaluzie slouží primárně stejnému účelu jako horizontální, tedy odstínění slunečních paprsků. Kromě oken se vertikální žaluzie ujaly také jako elegantní předěl místností a staly se tak originálním designovým doplňkem interiérů. Vertikální žaluzie zcela nahradí meziokenní žaluzie, záclony i závěsy, jejich údržba je velmi nenáročná, pomocí vertikálních žaluzií vytvoříte ve vašem interiéru zcela originální atmosféru.K dispozici je vám celá řada různých barevných provedení, můžete taktéž využít i různých kombinací odstínů a vytvořit si zcela originální žaluzie podle vašeho přání. Běžně se dnes vertikální žaluzie používají v reprezentačních prostorách firem a komerčních objektech a stále častěji se vyskytují jako designové doplňky v domácnostech.

Zpět

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně