Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Jaké dekorace mohou zútulnit váš obývací pokoj?
Pokud přemýšlíte čím zútulnit Váš obývací pokoj, máme pro Vás pár zajímavých tipů, které Váš obývací pokoj nejen zútulní, ale promění ve skutečnou oázu klidu. Doplňků, které můžete použít pro zútulnění, ale i oživení interiéru je celá řada. Mohou to být např. samolepicí tapety nebo samolepky na zeď, které promění Vaše bydlení k nepoznání. Vaše zdi byly doposud holé, přetřené pouze bílou barvou? Podlehněte barvě, která se Vám líbí a vymalujte si obývací pokoj do barvy, která bude z vaší místností dělat místnost útulnou.

Jakou barvu do pokoje?

Převážně k tomu přispívají barvy teplé, jako je žlutá, červená ,oranžová, ale pohrdnout byste neměli ani zelenou, růžovou, aj. Přijde Vám to moc? Můžete volit světlejší tóny těchto barev, které místnost hezky odlehčí a prostor bude působit mnohem vzdušněji. Stěnu poté doplňte např. zrcadlem nebo nějakým pěkným obrazem, které jsou nyní k dispozici v krásných olejových barvách, trojrozměrné, aj.

Osvětlení je také velice důležitým prvkem, neboť světlo, které k Vám doléhá může mít vliv na Vaše pocity zde. Příliš ostré světlo Vám ke zútulnění moc nepomůže. Zkuste volit spíše světla s menší intenzitou, které můžete doplnit o vhodnou stojací lampu, která bude vhodným doplňkem při čtení. Světel je dnes také celá řada, můžete volit různých tvarů, rozměrů, aj.

Co dalšího do pokoje?

Nezapomeňte na Vaši pohovku umístit polštářky, které mohou být více barevné a přispějí k dobré atmosféře zde. Pod dekorační stolek si dejte kobereček, který bude sladěn s celkovým interiérem. Přírodní tóny snesou trochu experimentování a tóny, které už jsou dost výrazné, mohou být tlumeny opět barvami méně výraznými.

Neexistuje na to žádný návod, jak si vytvořit útulný obývací pokoj. Každému vyhovuje něco jiného, něco jiného má rád, aj. určitě se zde ale budete dobře cítit, pokud budete volit vše podle Vaší intuice. Máte pocit, že chcete červenou sedačku?

Tak si jí kupte, prostě a jasně si dolaďte další interiér podle toho. Nucením se do barev, které Vám nejsou příjemné jen kvůli tomu, že jsou moderní je hloupost. Limetková barva s černými doplňky sice vypadá pěkně, ale nemusí se líbit každému. Rozhodně si ještě dovolte do místnosti koupit květiny, které Vám budou příjemné na pohled, ale i svou vůní. Různé doplňky a dekorace jistě při vybavení bytu podtrhnou celkový dojem z místnosti.

Sepsáno ve spolupráci s abeceda-bydleni.cz
Zpět

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně