Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Fototapety zažívají velký comeback
Fototapety jsou skvělou příležitostí, jak váš byt či pokoj změnit s minimálními náklady ve zcela specifický a nezaměnitelný prostor.

Tapety s dekorativním vzorem, fototapety a různé fólie v dnešní době patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak dekorovat své obydlí. Fototapety sice nejsou na trhu žádnou novinkou, ale díky moderním technologiím, které umožňují velkoformátový tisk, zažívají svůj velký comeback.Hlavním plusem moderních technologií je skutečnost, že už nejste odkázáni jen na katalog fototapet, které nabízí výrobci, ale můžete popustit uzdu fantazii a místo klasických fototapet použít vlastní fotky. Stačí vybrat hezkou fotku, která je v dostatečném rozlišení a zamířit s ní do tiskařského studia, kde vám obrázek v počítači promění v originální fototapetu. Použít nemusíte jen vlastní výtvory, ale vybrat si můžete nějaký hezký motiv i z fotobank, které najdete na internetu. Díky tomu si můžete pořídit fototapetu přesně podle svých představ. Navíc obrázky lze v grafickém programu donekonečna upravovat, takže můžete mít tapety barevné, ale také fototapety černobílé nebo takové, které působí lehce omšelým dojmem.

Vlastní obrázky můžete tisknout mimo jiné na omyvatelnou fólii, není tak důvod, abyste fototapetu použili jen v obývacím pokoji, ale průchod svému kreativnímu cítění můžete dát klidně i v koupelně. Tady vypadají velmi efektně například makrofotografie vodních kapek umístěné nad vanou či poblíž umyvadla.

V obývacím pokoji se budou skvěle vyjímat fototapety znázorňující výhled na některou ze světových metropolí, do interiérů zařízených milovníkem zeleně či s ekologickým smýšlením, pak jistě zapadnout fototapety z přírody.

Při nákupu fototapet se zaměřte nejen na motiv, ale také na rozměry. Obrázek by měl na stěnu skvěle sednout, pokud zvolíte špatnou velikost, může se stát, že bude fototapeta vypadat směšně a své návštěvy neoslníte, ale maximálně je pobavíte.

Stejně důležitá je samotná instalace, pokud nemáte dostatek trpělivosti nebo šikovné ruce, nechejte lepení fototapety raději na odbornících. Případně výběr fototapety proberte s bytovým návrhářem, který má zkušenosti s dekorováním bytů a potřebné estetické cítění. Společně jistě neuděláte krok vedle.
Zpět

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně