Okna, aluzie a st proti hmyzu

Jak upravit interiér k obrazu svému
Potřebujete-li poradit s rekonstrukcí, stavbou nebo následnými úpravami a výzdobou interiérů, naleznete u nás dostatek informací a odborných rad. Porozhlédněte se na našem portálu a načerpejte inspiraci, jak na tapety, dekorace interiéru nebo jak si poradit se stavbou.
Designové žaluzie pro každý interiér

Každá hospodyňka ví, jak dokážou být sluneční paprsky nekompromisní a jak znehodnocují rychle barvy nábytku i vystavených dekorací. Proto se v letních měsících snažíme náš domov stínit a zabránit tak slunečnímu záření přehřívat a znehodnocovat náš interiér. Někdo věří na záclony a závěsy, jiný používá rolety na oknech, nám se doma zase nejvíce osvědčily žaluzie. Protože máme vysoká okna, využili jsme elegantní možnosti a umístili na okna vertikální žaluzie.

Tyto žaluzie plní funkci záclon i závěsů najednou, jsou vyrobeny z kvalitního odolného materiálu, který nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Vertikální žaluzie jsou velmi efektní a estetické, vyrábějí se v nejrůznějších provedeních, každý si tak může sám zvolit, jaké žaluzie se do jeho interiéru budou nejvíce hodit. Vertikální žaluzie však naleznou uplatnění nejen na oknech, dají se skvěle využít také k optickému dělení prostoru. Působí lehkým vzdušným dojmem, odlehčí tedy prostor a přitom oddělí potřebnou část místnosti.V našem bytu 3+kk máme jednu místnost, která slouží jako kuchyň, jídelna i obývací pokoj. Pro větší soukromí při vaření jsme použili žaluzie a pomocí nich jsme oddělili kuchyňský prostor od jídelního koutu a obývacího pokoje. Místnost tak vypadá mnohem uspořádaněji a veseleji. Vertikální žaluzie jsou velmi vhodné pro použití v interiéru, slouží praktickému účelu a jsou čím dál častěji chápány také jako dekorativní prvky, které patří nejen do komerčních prostor a firemních zasedacích místností, své uplatnění ale nacházejí stále častěji i v běžných domácnostech.Okna-site-zaluzie.cz mají pro vás také dekorace interiérů v podobě stylových okenních parapetů, praktických sítí do oken a také sušáků v mnoha různých provedeních. I účelné předměty mohou mít stylový design, dbejte o vzhled vašeho interiéru, hledejte inspiraci u profesionálů.

Zpět

Krby, komny a veker dly pro stavbu krb a komn

Sponzorujeme Makaka lvho

Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně